تاریخچه شرکت
         

شرکت مه‌فخر آسانکار
شرکت طراحی، فنی و مهندسی مه فخر آسانکار در سال 1382 تاسیس گردید. این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در صنعت آسانسور و پله‌برقی کشور توانسته است در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش، بسیار مفید واقع شده و همگام با رشد علمی و اقتصادی, به عنوان نخستین شرکت آسانسور و پله برقی که موفق به دریافت گواهی ISO9001:2000 در زمینه طراحی، نصب، کنترل و خدمات پس از فروش شده است، مطرح شود.
همکاری و اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از کمپانی هیوندای (Hyundai)مورد تایید اتاق بازرگانی کشور کره و سفارت جمهوری اسلامی ایران که از برترین تولید کنندگان آسانسور، پله‌برقی، پیاده‌روهای متحرک و پارکینگ‌های اتوماسیون شهری (Auto Parking System) ،درب سکوهای حفاظتی(PSD) می‌باشد از جمله اقداماتی که موجب گردیده شرکت مه‌فخر آسانکار به پدیده‌ای نو و مطرح در طراحی، اجراء و خدمات پس از فروش در زمینه آسانسور و پله‌برقی شمار آید.
شرکت مه‌فخر آسانکار با برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر در داخل و خارج از کشور جهت ارتقاء سطح کیفی و فنی مهندسی کارشناسان خود و همچنین دعوت به حضور متخصصین فنی خارجی (سوپروایزرهای کمپانی) در زمینه نصب، راه‌اندازی و سرویس و نگهداری توانسته است خدماتی متمایز در سرویس‌دهی برتر به مشتریان به ارمغان آورد. ارائه خدمات سرویس، نگهداری و پشتیبانی 24 ساعته، تامین قطعات و حضور مستمر و مستقیم تیم‌های فنی کمپانی مادر منجر به دستیابی به موفقیت‌های بزرگ این شرکت در عرصه صنعت شده که می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
1- بیشترین فروش سالانه محصول پله‌برقی در ایران در طی 10 سال گذشته
2- بیشترین فروش سالانه پله‌برقی هیوندای در منطقه خاورمیانه
3- وجود دفتر فروش و خدمات پس از فروش در استان‌های مختلف کشور از جمله تبریز ، مشهد ، شیراز، اصفهان ، قم و... جهت انجام امور فروش ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش

شرکت مه فخر آسانکار با دارا بودن 160 پرسنل متخصص در قسمت‌های نصب و راه‌اندازی، سرویس نگهداری، فروش، اداری، واحد کنترل کیفیت و بازرگانی توانسته است به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت آسانسور و پله ‌برقی کشور شناخته شود، همین امر موجب حضور در پروژه‌های بزرگ ملی، اقتصادی بوده است که رضایتمندی مشتریان این شرکت گویای توانمندی این مجموعه می‌باشد.