رویدادها
         

مرکز تجاری اپال
«مرکز تجاری اُپال» یکی از عظیم ترین پروژه های تجاری- تفریحی در شمال غرب تهران یعنی منطقه ی سعادت آباد است که طراحی و معماری منحصربفرد در هر طبقه را دارد. 8 طبقه ی وسیع در زیرزمین،2 طبقه همکف و 17 طبقه ی بسیار مدرن و زیبا در ارتفاع در زمینی به مساحت 7216 مترمربع، وسعت کل این مرکز تجاری را به بیش از 120 هزار مترمربع می رساند.
این مجتمع عظیم با دارا بودن بیش از ۸۵۰ واحد تجاری با تنوع مشاغل و اصناف، مجتمع فرهنگی چند منظوره با 2 تالار باشکوه به وسعت ۵ هزار متـرمربع، هایپرمارکت وسیع 6 هزار مترمربعی، مجموعه نـمایشگاه های منحصر به فرد اتومبیل، رستوران و باغ سبز رویائی به مساحت 4 هزار متـرمربع و سوئیت هـای اقامتـی مـدرن، بیـش از 1800 پارکینگ اختصاصی، پل معلق کابلی در ارتفاع 45 متری، مجموعه کافی ‏شاپ‏ ها و فود‏کورت مـدرن و زیبا و بسیاری ویژگی دیگر در حال ساخت است.
شرکت مه فخر آسانکار موفق شده است با فراهم نـمودن 11دستگاه آسانسور تا سرعت 2.5 متر برثانیه، شامل 1 دستگاه آسانسور ماشین ‏بر با ظرفیت 4تن و 1دستگاه آسانسور باربری با ظرفیت 2.5 تن و 10 دستگاه پیاده روی متحرک، 32 دستگاه پله برقی، امکانات جابجائی و حمل و نقل در تمامی27 توقف این مجموعه عظیم، از پائین ترین طبقه پروژه تا ایستگاه بام (Roof Garden) را تأمین نماید.