درباره هیوندای
         

HYUNDAI معرفی کوتاه کمپانی

كمپاني هيونداي کره جنوبی جزو ده تولیدکننده برترآسانسور و پله‌برقی در دنيا بوده و با در اختيار داشتن 50% بازار داخلي کشور کره، به عنوان تولیدکننده نمونه در این کشور مطرح است. هيونداي تولیدات آسانسور خود را تحت ليسانس كمپاني Westing House آمريكا در سال 1984 آغاز نموده و با در اختیار داشتن تكنولوژي آمريكا و همچنین با اتکاء به تجربه و مدیریت تیم بزرگ مهندسی هیوندای ، که در سایر صنایع کلیدی همانند تولید خودرو, کشتی , صنایع نفت و گازو ... صاحب اعتبار جهانی میباشند به همراه كيفيت , خدمات و قیمت مناسب , توانسته نام HYUNDAI را در ردیف سازندگان بزرگ و معتبر دنیا قراردهد .
در حال حاضرکمپانی آسانسور هیوندای با بیش از 2000 نفر پرسنل که بیش از 100 نفر از آنها در واحد تحقیق و توسعه ( R&D ) مشغول به کار میباشند و کارخانه ای به وسعت 46500 متر مربع , در کشور کره جنوبی مشغول به کار میباشد .
برج تست آسانسور کمپانی هیوندای با ارتفاع 220 متر(205 متر روی زمین و 15 متر زیر زمین) تا به امروز بلند ترین برج تست آسانسور دنيا بوده و آسانسور با سرعت 18 متر بر ثانیه(m/s) در این برج مشغول به کار میباشد و درآینده نزدیک آسانسور با سرعت 21 متر بر ثانیه نیز در این برج راه اندازی خواهد شد تا رکورد پرسرعت ترین آسانسور جهان همچنان در اختیار کمپانی هیوندای باقی بماند . شایان ذکر است آسانسورهاي نصب شده در برج تست كارخانه HYUNDAI كره‌جنوبي شامل یک دستگاه آسانسور با سرعت 18 متر بر ثانیه، دو دستگاه آسانسور Double Deck با سرعت 10 متر بر ثانیه، یک دستگاه آسانسور شيشه اي با سرعت 7متر بر ثانیه و یک دستگاه آسانسور Single Deck با سرعت 10 متر بر ثانیه مي باشد.
توليدات کمپانی HYUNDAI منطبق بر استانداردهای EN اروپا KS , کره جنوبی، JIS ژاپن و ASME (جامعه مهندسين مكانيك آمريكا ) می باشد.
کمپانی هیوندای در حال حاضر دارای سه کارخانه در کشورهای کره‌جنوبی، چین و برزیل می‌باشد که کارخانه کره جنوبی و برزیل مختص تولید آسانسورودرکارخانه چین آسانسور و پله برقی تولید می‌گردد . تولیدات دو کارخانه کره و چین به قاره های آسیا، اروپا، استرالیا و آفریقا صادر می‌گردند و کارخانه برزیل مخصوص تامین آسانسور برای قاره آمریکا می‌باشد .
کلیه پله برقی‌های کمپانی هیوندای در کارخانه چین تولید شده و به سراسر دنیا صادر می‌گردند .