آسانسورها | نوآوری
         
 
 
کنترل سیستمها توسط گوشیهای هوشمند(HRTS)
آسانسور هیوندای، ارائه دهنده اولین تکنولوژی دنیا (موبایل HRTS) می باشد که سیستم کنترل از راه دور را به تلفن های هوشمند متصل می نماید.
HRTS (کنترل سیستم ها توسط گوشی های هوشمند) سیستم کنترل از راه دور Cutting – edge می باشد که نه تنها قابلیت بررسی وضعیت آسانسورها به طور دائم (24 ساعته) را به مشتریان ارائه می دهد بلکه قابلیت اجرای چک امنیتی و اصلاح مشکل به صورت آنی را برای مهندسین سرویس و نگهداری فراهم نماید.
آسانسور هیوندای سرویس" HRTS موبایل" را با قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند ارتقا داده است. این سرویس کاربردی برای مشتریان و مهندسین سرویس ارائه می شودتا بسته به استفاده کننده ، اطلاعات مناسب را در اختیار قرار دهد.
سرویس HRTS قابلیت مانیتور وضعیت آسانسورها، گزارش کارکرد آسانسور، درخواست سرویس توسط مشتریان و لیست هزینه های نگهداری ماهیانه توسط گوشی های هوشمند برای مشتریان فراهم نماید.
گزارش کارکرد آسانسور،"طول زمان حرکت در یک روز" و "تعداد خرابی ها" را مشخص می کند.
این گزارش زمان مناسب برای تعویض قطعات و بهبود شرایط سرویس و نگهداری را تعیین می نماید.
. همچنین مهندسین سرویس قادر خواهند بود سرویس بهتر و سریعتری به مشتریان ارائه دهند که این امر توسط واکنش سریع تر به خرابی آسانسورها و پیش بینی زمان تعویض قطعات مورد نیاز سهولت بیشتری خواهد داشت . دسترسی مهندسین به مواردی از قبیل تشخیص مستقیم خرابی آسانسور ها، کتابچه راهنمای مصرف و نقشه آسانسور در هر طبقه توسط گوشی های هوشمند خود، سرعت این فرایند را افزایش میدهد.
این برنامه برای مهندسین سرویس در ماه May سال جاری قابل دسترسی مهندسین قرار گرفت و تا کنون 1600 مهندس از آن استفاده می نمایند.
این برنامه برای مصرف کنندگان (مشتریان) به زودی در ابتدای ماه June قابل دسترس قرار خواهد گرفت که در آن صورت مالکین ساختمان ها ، مدیران و ... تحت نظر یک توافق ، قادر به دسترسی به این برنامه خواهند بود..
مدیر عامل آسانسور هیوندای ، خانم Han اعلام کرده است:
صنعت آسانسور یکی از مهم ترین صنایع ارائه دهنده سرویس به مشتریان می باشد و ما تلاش خواهیم نمود تا سرویس های هوشمند جهت ارتقا امنیت و رضایت مشتریان را ارائه دهیم.