رویدادها
         

پروژه های HYUNDAI ELEVATOR در ترکیه
بتازگی، صنعت ساخت‏ و‏ ساز در ترکیه دچار رشد فوق العاده ‏ای شده که منجر به جذب سرمایه‏ گذاران و شرکت‏ های خارجی به این کشور گردیده است.
از جمله این پروژه‏ ها، پروژه متروپل استانبول می ‏باشد که در این پروژه شرکت ‏های Varyap و GAP İNSAATبرای ساخت و ساز با یکدیگر همکاری می‏ نمایند.
این پروژه در حومه استانبول و در منطقه‏ ای بنام عطاشهر واقع شده است. کاربری این پروژه چند منظوره و دارای بخش‏ های اداری، تجاری و مسکونی بوده و تا پایان سال 2016 به پایان خواهد رسید.
پروژه شامل سه برج با ارتفاع 250متر می‏ باشد که در زمره بلندترین برج‏ های اروپا محسوب بشمار می‏ آید و سایر ساختمان‏ ها نیز 800.000 متر مربع زیربنا خواهند داشت. این پروژه بزرگترین مرکز خرید رو باز (CAT WALK) ترکیه را نیز در خود جای خواهد داد که در مرکز تجاری استانبول به مساحت 2.500.000 متر مربع ساخته خواهد شد. در این پروژه شرکت آسانسور هیوندای با عقد یک قرارداد به مبلغ 8.107.000 میلیون دلار، تعداد 127 آسانسور شامل 6 آسانسور با سرعت 6 متر بر ثانیه و 24 دستگاه پله برقی و پیاده‏ روی متحرک تأمین نموده است.
آسانسورهای این پروژه مجهز به سیستم هوشمند انتخاب مقصد (Destination Selection System) می‏ باشند که در هنگام احضار آسانسور توسط مسافر، بهینه‏ ترین آسانسور به منظور کمترین زمان انتظار بصورت خودکار انتخاب شده و جهت ارایه خدمت به مسافر به طبقه مورد نظر ارسال می‏ گردد. درب‏ های لابی، درب کابین و دیوار مقابل درب در داخل کابین از متریال بسیار لوکس تیتانیوم سیاه (Titanium black) ساخته شده است.
در حال حاضر پروژه‏ های شاخص هیوندای در ترکیه شامل پروژه "استانبول مارینا" دارای 53 دستگاه و پروژه "خط مترو استانبول" (CEKMEKOY-USKUDAR) دارای 250 دستگاه و "مرکز خرید باغ آبی" (WaterGardenMall ) دارای 65 دستگاه آسانسور و پله می‏ باشند .